Soukromá půjčka od lidí

I vy si můžete soukromě půjčit peníze od lidí. I vy si můžete soukromě půjčit peníze od lidí.

Sháníte nutně peníze a nikdo vám nechce pomoci? Pak bychom vám rádi představili něco jiného, než jsou klasické bankovní a nebankovní půjčky. I vy si můžete soukromě půjčit peníze od lidí. Tato unikátní platforma propojuje lidi, kteří mají k dispozici finanční prostředky, které chtějí investovat a lidi, co potřebují získat peníze

Jak funguje soukromá půjčka

I v ČR je celá řada lidí, která má k dispozici (často i značné množství), finančních prostředků. Zhodnocení financí v bance je poměrně tristní (úroky jsou velmi nízké). Investovat do nemovitostí, akcií nebo podobných věcí je zase spojeno se značným rizikem.

Proto celá řada soukromých investorů, investuje svoje peníze do půjček. Celý princip je založen na tom, že na tomto webu, se mohu zaregistrovat jak lidé, kteří mají k dispozici peníze, tak i lidí, kteří si potřebují půjčit. Obecně se tomuto půjčování peněz říká „P2P půjčky“ (z anglického peer-to-peer půjčky neboli „sdílené půjčky“)

Půjčka od soukromých investorů

Pokud potřebujete půjčit peníze, tak stačí jednoduchá registrace, a pak už jen zadáte, kolik peněz potřebujte, a na jak dlouhou dobu.

Na jednu půjčku se pak „skládá“ i několik různých soukromých investorů. Tím je rozloženo riziko (pokud byste například nebyli schopni splácet), mezi více lidí.

Lepší úroky než v bance

Mezi hlavní výhody této možnosti, jak si půjčit peníze, patří mimo jiné i to, že platíte nižší úroky než v bance. Divíte se tomu? Uvědomte si, kolik různých úředníků a obecně lidí „v kancelářích“ musí taková velká banka platit. A hádejte, z čeho se platí jejich mzdy? Ano, z poplatků a úroků, které bance zaplatíte.

U P2P půjček je celý proces zjednodušen. Mezi vámi a tím, kdo půjčuje peníze, stojí jen jeden prostředník – webová platforma, která tyto transakce umožňuje. Díky tomu pak můžete mít peníze často i za lepších podmínek, než od banky.

Soukromá půjčka online

Chcete-li se dozvědět více informací o tom jak to funguje, nebo pokud chcete vyzkoušet tuto možnost, jak si půjčit peníze, pak se podívejte ZDE, a dozvíte se více informací, nebo si rovnou můžete požádat o půjčku či úvěr

Okamžitá online půjčkaPeníze už do 30 minut? A navíc bez jakýchkoliv poplatků a dokonce i bez úroků? Že to nejde? Vyzkoušejte si to sami!

Užitečné informace
Všechny půjčky