Kalkulačka: srovnání úrokových sazeb hypoték – nejlevnější hypotéka

Chcete si pořídit nový dům, byt nebo jinou nemovitost? V této kalkulačce pro výpočet hypotéky, si můžete snadno najít tu nejlevnější nebo nejvýhodnější hypotéku, pro své potřeby. S pomocí této srovnávací kalkulačky mohou lidí ušetřit v průměru 94 000 Kč. Chcete si pořídit nový dům, byt nebo jinou nemovitost? V této kalkulačce pro výpočet hypotéky, si můžete snadno najít tu nejlevnější nebo nejvýhodnější hypotéku, pro své potřeby. S pomocí této srovnávací kalkulačky mohou lidí ušetřit v průměru 94 000 Kč.

Uvažujete nad tím, že byste si, pořídili nový byt, dům nebo jinou nemovitost? Pokud jste zatím jen u úvah, nebo na začátku hledání té správné hypotéky, která by vám pomohla s financováním vašeho snu, o novém bydlení, pak by se vám určitě mohla hodit kalkulačka, pro srovnání úrokových sazeb hypotéky.

S pomocí tohoto šikovného nástroje, můžete ihned získat přehled, o tom, která hypotéka pro vás bude ta nejlevnější nebo nejvýhodnější. Záleží na tom, o jaký typ nemovitosti se jedná, jaká je kupní cena, kolik bude celková výše úvěru, nebo jak dlouho byste chtěli hypotéku splácet.

Najděte si nejlevnější hypotéku s pomocí této kalkulačky, pro srovnání nabídky předních českých poskytovatelů úvěrů na bydlení, jako je například Komerční banka, Česká spořitelna, Moneta Money Bank, mBank, Hypotéční banka, Unicredit Bank, Ober bank a další.

Jak probíhá výpočet hypotéky?

Po vyplnění základních údajů v této online kalkulačce (jedná se především o kupní cenu nemovitosti, výši úvěru, doba splácení atd.), jsou vaše data ihned vyhodnocena.

Do 5 minut, by se vám měla ozvat zákaznická linka, která vás spojí s hypotéčním poradcem, který vám provede podrobnou kalkulaci hypotéky přímo na míru.

Díky individuálnímu posouzení vašich potřeb, můžete u hypotéky ušetřit v průměru 94 000 Kč. Kalkulace hypotéky na míru, je zcela nezávazná a zdarma. Velmi rychle se můžete dozvědět, kde máte šanci získat nejlevnější hypotéku, pro vaše nové bydlení.

Jak ušetřit na hypotéce?

S pomocí této online kalkulačky, máte možnost získat nabídku, té aktuálně nejlevnější hypotéky, pro vámi zadané údaje. Již více než 1000 spokojených klientů, takto získalo hypotéku, která je, přišla v průměru o 94 000 Kč levněji. A to už není úplně zanedbatelná suma peněz.

Jaké jsou podmínky pro získání hypotéky?

Podmínky, za kterých vám banka, nebo jiná úvěrová společnost, bude ochotná poskytnout finanční prostředky na nákup domu, bytu nebo jiné nemovitosti, se nedají příliš zobecnit.

Každá hypotéka bývá posuzována individuálně. Záleží na tom, o jakou částku se bude jednat, a o jaký typ nemovitosti půjde (dům, byt, rekreační objekt). Roli může hrát třeba i lokalita, kde se nemovitost nachází.

Velmi významné je posouzení vaší bonity – schopnosti splácet. Přece jen, u hypotéky se sjednává úvěr na velmi dlouhou dobu. Není to tedy, jako když si jdete půjčit peníze na pár měsíců nebo na pár roků.

Významným faktorem je třeba i to, nakolik budete financovat nákup nemovitosti z vlastních prostředků.

Samozřejmostí je pak to, že zakoupená nemovitost je následně použita k zajištění poskytnutého úvěru (zástava). Je ale možné se i domluvit, že jako zástava za hypotéku bude sloužit nějaká jiná nemovitost. To je poměrně časté, pokud například kupujete družstevní byt.

100% hypotéka – je možné získat hypotéku i bez vlastních peněz?

Pro poskytování hypoték, aktuálně platí doporučení České národní banky, že výše poskytnuté hypotéky by měla představovat maximálně 90% z ceny nemovitosti. Ještě nedávno přitom ČNB doporučovala, aby maximální výše hypotéky byla jen 80%.

I když se ze strany ČNB jedná jen o doporučení, všichni velcí poskytovatelé hypoték v ČR, se jím řídí. Neznamená to ale, že by banka (nebo jiná finanční společnost), nemohla poskytnout hypotéku i na vyšší část ceny nemovitosti.

V rámci doporučení od ČNB, je ponechán prostor, že až 5% schválených hypoték, může být na více než 90% ceny nemovitosti. Za určitých podmínek, je tedy možné dostat hypotéku na 95% nebo dokonce i 100% hodnoty domu či bytu.

Okamžitá online půjčkaPeníze už do 30 minut? A navíc bez jakýchkoliv poplatků a dokonce i bez úroků? Že to nejde? Vyzkoušejte si to sami!

Užitečné informace
Všechny půjčky