Půjčka i bez bankovního účtu, peníze v hotovosti na benzince

Tato půjčka, nabízí peníze v hotovosti (až do 30 000 Kč), které si můžete ještě dnes vyzvednout na benzince. Těch je cca 200 po celé ČR, takže to určitě nebudete mít moc daleko. Půjčka je dostupná i pro lidi s exekucí. Peníze máte na 30 dní, s možností dalšího prodloužení. Tato půjčka, nabízí peníze v hotovosti (až do 30 000 Kč), které si můžete ještě dnes vyzvednout na benzince. Těch je cca 200 po celé ČR, takže to určitě nebudete mít moc daleko. Půjčka je dostupná i pro lidi s exekucí. Peníze máte na 30 dní, s možností dalšího prodloužení.

Klasické nebankovní půjčky (nebo i ty od banky), nabízí obvykle pouze možnost bezhotovostní výplaty půjčky, na bankovní účet. Existuje ale jedna výjimka, kde se objedete i bez bankovního účtu. A půjčku si můžete nechat vyplatit v hotovosti na bezince. Šance i pro lidi s exekucí, jak mít peníze v hotovosti na ruku, ještě dnes.

Půjčka v hotovosti na bezince až do 30 000 Kč

Tato nebankovní společnost, poskytuje jak bezhotovostní úvěry, tak i půjčky v hotovosti. V hotovosti vám peníze vyplatí, na které z benzinových stanic (je jich cca 200 po celé republice, takže to pro peníze, určitě nebudete mít příliš daleko).

Do základní nabídky patří tyto úvěry:

  • Půjčka v hotovosti od 500 Kč do 30 000 Kč v hotovosti na benzince
  • Bezhotovostní půjčka od 500 Kč do 30 000 Kč s převodem na účet v bance
  • Dlouhodobější úvěr od 5 000 Kč do 60 000 Kč s převodem na účet v bance

Hotovostní půjčka do 30 000 Kč ještě dnes

U základní hotovostní půjčky, můžete dostat až 30 000 Kč, na dobu 5 až 30 dní. Pokud byste půjčku nebyli schopni za měsíc celou vrátit zpět, je zde možnost i opakovaného prodloužení.

K vyřízení této půjčky v hotovosti, nepotřebujete ani účet v bance. Stačí vám základní osobní doklady (občanka + druhý doklad totožnosti, jako je cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, rodný list, kartička zdravotní pojišťovny, apod.). A také je potřeba, abyste měli nějaký pravidelný příjem.

O půjčku, je možné požádat online (nezávaznou online žádost, najdete zde). A vše, co je potřeba, lze vyřídit do 10 minut.

Po vyplnění žádosti, vám bude odeslána ověřovací SMS zpráva (potřebujete tedy funkční mobilní telefon). A budete vyzváni k doložení ofocených dokladů (naskenovaná kopie, nebo fotka v mobilním telefonu).

Jakmile je půjčka schválena, můžete si pro peníze vyrazit na nejbližší benzinku, která tuto službu nabízí. Seznam všech čerpacích služeb, kde je možné dostat půjčku v hotovosti, najdete zde. Peníze tak můžete mít k dispozici ještě dnes.

Půjčka v hotovosti i pro lidi s exekucí

Půjčka v hotovosti, je určena všem, kdo potřebují menší sumu peněz, na kratší dobu. Základní, maximální doba půjčky, je 30 dní (s možností prodloužení, po zaplacení příslušných poplatků).

Půjčka je tedy určena těm, kdo potřebují vyřešit jen krátkodobější nedostatek finančních prostředků.

Pokud potřebujete peníze spíše na delší dobu, pak je lepší využít dlouhodobější úvěr, až do 60 000 Kč, kde splácíte 3 – 12 měsíců.

Půjčka je také určena především těm, kdo mají nějaký (alespoň minimální) pravidelný příjem. Není tedy určena například pro studenty, nezaměstnané, nebo ty kdo nemají žádné příjmy.

Půjčka i pro lidi v exekuci

Tato půjčka je dostupná i pro ty, kdo mají exekuci. Záleží zde ale pochopitelně na individuálním posouzení konkrétní žádosti.

Pro lidi v insolvenci, ale bohužel tento úvěr dostupný není. Pokud máte záznam v insolvenčním rejstříku, tak vám žádost o půjčku, nebude schválena.

Je také pochopitelné, že pro schválení úvěru, nesmíte mít u dané finanční společnosti, žádné nesplacené pohledávky.

Online žádost o půjčku v hotovosti – peníze v hotovosti na bezince ještě dnes

O hotovostní půjčku, s výplatou peněz na benzince, si můžete nezávazně požádat ihned. Stačí vyplnit tuto jednoduchou online žádost. Následně bude potřeba ověřit váš mobilní telefon (ověřovací SMS, která vám bude zaslána). A ihned se dozvíte, zda vám půjčka může být schválena.

Okamžitá online půjčkaPeníze už do 30 minut? A navíc bez jakýchkoliv poplatků a dokonce i bez úroků? Že to nejde? Vyzkoušejte si to sami!

Užitečné informace
Všechny půjčky