Půjčka 30 000 Kč v hotovosti na ruku – pravidelné měsíční splátky

Potřebujte-li rychle půjčit peníze, například 30 000 Kč v hotovosti, pak je zde možnost velmi levné půjčky. Platíte nízké měsíční splátky. U půjčky 30 tisíc korun zaplatíte navíc jen 3000 Kč (celkem vracíte 33 tisíc korun během 11 měsíců). Potřebujte-li rychle půjčit peníze, například 30 000 Kč v hotovosti, pak je zde možnost velmi levné půjčky. Platíte nízké měsíční splátky. U půjčky 30 tisíc korun zaplatíte navíc jen 3000 Kč (celkem vracíte 33 tisíc korun během 11 měsíců).

Rozbila se vám pračka, televize nebo třeba auto? Potřebujete si rychle půjčit peníze a v bance to nejde? Pak by vás mohla zajímat rychlá nebankovní půjčka, u které můžete dostat až 30 000 Kč prakticky ihned. Peníze můžete dostat v hotovosti na ruku, nebo bezhotovostním převodem na účet v bance.

Půjčka 30 000 Kč na splátky

Na rozdíl od jiných nebankovních půjček a úvěrů, kde musíte půjčené finanční prostředky vracet už jen během několika málo týdnů (obvykle to je do 30 dní), tady splácíte až 11 měsíců. Každý měsíc tak zaplatíte jen nízkou měsíční splátku.

U této nebankovní půjčky také platíte jen minimální úroky (minimální navýšení):

  • Při půjčce 10 000 Kč zaplatíte 11 splátek ve výši 1000 Kč (navíc tedy zaplatíte pouze 1000 Kč)
  • Při půjčce 20 000 Kč zaplatíte 11 splátek ve výši 2000 Kč (navíc tedy zaplatíte pouze 2000 Kč)
  • Při půjčce 30 000 Kč zaplatíte 11 splátek ve výši 3000 Kč (navíc tedy zaplatíte pouze 3000 Kč)

Takto nízké úroky (navýšení, rpsn), je u nebankovních půjček opravdu výjimečně nízké. Jinde totiž chtějí za půjčku 10 tisíc korun na 30 dní, poplatek třeba i 2 nebo 3 tisíce korun.

Takže si sice snadno půjčíte 10 tisíc korun, ale už za měsíc musíte vrátit 12 nebo 13 tisíc korun. A to se opravdu nevyplatí. Tady je to podstatně levnější.

Půjčka 30 000 Kč bez poplatků předem

Vyřízení půjčky je možné online. Stačí vám vyplnit jednoduchou online žádost, kterou najdete níže na stránce. Vaše žádost je obratem vyhodnocena a vy se ihned dozvíte výsledek.

Sami si pak můžete vybrat, zda preferujete vyplacení půjčky na účet v bance. Nebo si můžete zvolit i možnost vyplacení peněz v hotovosti na ruku. Pak vás kontaktuje pracovník finanční společnosti a domluví si s vámi termín, kdy vás navštíví obchodní zástupce společnosti, který vám doveze peníze až k vám domů. Kdykoliv, 7 dní v týdnu. Tedy klidně i o víkendu (v sobotu nebo v neděli), jak se vám to hodí.

Půjčka 30 tisíc korun bez ručitele a bez zástavy

K vyřízení tohoto nebankovního úvěru nepotřebujete ručitele a ani žádnou zástavu. Pochopitelně neplatíte ani žádné poplatky předem. Velmi jednoduše si požádáte o peníze a během krátké doby mohou být vaše.

Stačí vám jen základní osobní doklady. Také je potřeba abyste měli nějaký pravidelný měsíční příjem, který můžete doložit. To je možné například prostřednictvím výpisu z bankovního účtu nebo výplatní páskou. Není potřeba potvrzení o příjmu od zaměstnavatele.

Rychlá půjčka bez rizika – férové podmínky

Tato nebankovní půjčka vám nabízí férové podmínky. Předem víte, kolik zaplatíte. Například u půjčky 30 000 Kč, při 11 měsíčních splátkách zaplatíte dohromady 33 000 Kč. Celkové navýšení je tedy pouze 3000 Kč. Nic dalšího už neplatíte. Nejsou zde žádné další skryté poplatky, které by vám půjčku peněz prodražily.

Máte také možnost kdykoliv celý úvěr zaplatit celý předčasně a zdarma. Také je zde možnost využít odložení splátek. Pokud se dostanete do nějaké nepříjemné životní situace (nemoc, budete bez zaměstnání, nebo cokoliv jiného), máte jednoduchou možnost odložení splátky.

Online žádost o peníze – 30 000 Kč i v hotovosti

Okamžitá online půjčkaPeníze už do 30 minut? A navíc bez jakýchkoliv poplatků a dokonce i bez úroků? Že to nejde? Vyzkoušejte si to sami!

Užitečné informace
Všechny půjčky