Půjčky od soukromých osob na směnku

Specializujeme se na zprostředkování půjčky od soukromých osob Specializujeme se na zprostředkování půjčky od soukromých osob

Nabízíme vám zprostředkování půjčky od soukromých osob na směnku. Pokud vám jinde nechtějí půjčit peníze, nebo pokud vám u jiných bankovních i nebankovních společností nevyhovují navrhované podmínky, pak se podívejte, co vám můžeme nabídnout zde.

Půjčky od soukromých osob

Specializujeme se na zprostředkování půjčky od soukromých osob. Naše společnost spolupracuje s celou řadou soukromých investorů, kteří si přejí zhodnotit své úspory. Takže tyto finanční prostředky jsou pak ochotni investovat do nejrůznějších aktivit.

My pak vystupujeme v roli zprostředkovatele, který umožní, abyste získali půjčku na směnku za poměrně solidních podmínek. Není zde žádné omezení toho, kolik si můžete půjčit. Může to být i jen nějaká „malá půjčka před výplatou“, v objemu několika (desítek) tisíc korun.

Nebo se může jednat i o vyšší sumy peněz, třeba když potřebujete získat peníze na podnikání, na zakoupení nějaké nemovitosti nebo i na refinancování vašich již existujících finančních závazků.

Půjčka na směnku od soukromníků

Postup vyřízení této půjčky na směnku od soukromníka je pak ten, že se na nás obrátíte a sdělíte nám své požadavky. Tedy to, kolik peněz potřebujete a na jak dlouhou dobu. Také nás zajímá, na co chcete získané finanční prostředky použít, a jaké jsou vaše možnosti splácení, nebo jestli můžete poskytnout nějaké záruky či ručení.

Půjčka na směnku bez poplatků předem

A nebojte se. Nabízíme opravdovou půjčku na směnku. Nejedná se o žádný podvod typu „pošlete nám peníze předem“. Podobné neférové praktiky rozhodně nepoužíváme a do podobných finančních společností se plně distancujeme.

Základní parametry půjčky na směnku:

  • Neomezená výše úvěru (záleží na vyhodnocení individuálních potřeb)
  • Neomezená doba splácení (ta je opět individuální, od několika týdnů až po dlouhodobější závazky v řádu měsíců či roků)
  • Bez jakýchkoliv poplatků předem
  • Peníze i bez potvrzení o příjmu nebo i se záznamem v registru
  • Vyřízení již do 24 hodin
  • Peníze na váš účet (nižší sumy peněz je možné případně vyplatit i v hotovosti)
  • Jednorázové splácení nebo i postupné, pravidelné měsíční splátky

Okamžitá online půjčkaPeníze už do 30 minut? A navíc bez jakýchkoliv poplatků a dokonce i bez úroků? Že to nejde? Vyzkoušejte si to sami!

Užitečné informace
Všechny půjčky