Půjčka 10 000 Kč ihned – peníze do 10 minut na účet v bance

Tato rychlá půjčka do 10 000 Kč, nabízí peníze prakticky ihned – můžete je mít ještě dnes, do 10 minut. Pro opakované žádosti, je k dispozici úvěrový limit až do 20 000 Kč. Vyřízení i bez ručitele a bez osobní schůzky, jen přes internet. Bez placení poplatků předem – hradí se jen řádná splátka po 30 dnech. Tato rychlá půjčka do 10 000 Kč, nabízí peníze prakticky ihned – můžete je mít ještě dnes, do 10 minut. Pro opakované žádosti, je k dispozici úvěrový limit až do 20 000 Kč. Vyřízení i bez ručitele a bez osobní schůzky, jen přes internet. Bez placení poplatků předem – hradí se jen řádná splátka po 30 dnech.

Nedostatek finančních prostředků, může čas od času potrápit každého z nás. Pro některé takové situace, může být vhodným řešením rychlá, dočasná půjčka (pro jiné situace, ale půjčka nemusí být ani trochu vhodná a nezbývá než zatnout zuby a nějak to vydržet, než se finanční problémy přeženou).

Kde vzít peníze ihned, ideálně ještě dnes?

Možností, jak si rychle (prakticky ihned) půjčit peníze, je opravdu velmi mnoho. Zvláště v dnešní době, kdy se skoro vše řeší jen přes internet nebo po telefonu.

Kde jsou ty doby, kdy vám peníze půjčil jen nějaký židovský lichvář (např. ve středověku, mohli peníze půjčovat jen židé, křesťanům to církev zakazovala, lichva byla hřích), nebo kdy jste museli pro každou půjčku jen do banky.

Dneska stačí jen pár minut, a peníze máte ihned k dispozici. Téměř všechny rychlé půjčky, se dají vyřizovat jen přes internet, po telefonu nebo přes SMS (jen výjimečně je pro půjčení peněz potřeba osobní schůzka nebo nějaké papírové dokumenty).

Rychlá půjčka do 10 000 Kč – vyřízení do 10 minut

Jednou z možností, jak mít nějaké peníze navíc už do 10 minut, nabízí i tato krátkodobá nebankovní půjčka.

Jako nový klient, zde můžete dostat až 10 000 Kč (pro stálé klienty, při opakované žádosti o půjčku, možnost navýšení úvěrového limitu až do 20 000 Kč).

Vyřízení žádosti o půjčku je rychlé – do 10 minut znáte výsledek a peníze máte ihned na účtu v bance.

Můžete je tam mít ještě dnes (pokud vaše banka přijímá okamžité platby ihned), nebo za pár hodin, či nejpozději následující pracovní den.

Jak získat 10 000 Kč ještě dnes i bez ručitele?

Vyřízení této „malé“ půjčky do 10 tisíc korun, se obejde i bez ručitele a bez složitého „papírování). Vyplníte pouze velmi jednoduchou online žádost (najdete ji zde) a peníze můžete mít ještě dnes.

Měli byste splnit jen několik základních podmínek:

  • Minimální věk 18 roků a trvalý pobyt v ČR
  • Platný občanský průkaz (nebo jiný srovnatelný doklad totožnosti)
  • Mobilní telefon, emailová adresa a vlastní bankovní účet
  • Měli byste být bez exekuce a bez insolvence
  • Měli byste mít nějaký příjem, ze kterého bude schopni uhradit splátku

Jaké jsou další podmínky této finanční nabídky?

Peníze si zde můžete půjčit od 1 000 Kč do 20 000 Kč (pro první půjčku je limit do 10 000 Kč). Doba splatnosti je od 5 dní do 30 dní (možnost prodloužení až na 93 dní, tj. na 3 měsíce).

Předčasné splacení půjčky je zdarma (bez poplatků) – za předčasnou splátku není žádný extra poplatek. Půjčka je bezúčelová, bez ručitele a bez zástavy.

Kolik stojí rychlá půjčka do 10 000 Kč?

Pokud byste si půjčili částku 10 000 Kč, s dobou splatnosti 30 dní, pak budete platit poplatek za poskytnutí půjčky ve výši 3250 Kč (hradí se společně se splátkou). RPSN takového úvěru, by vycházelo na 2969%. Celkem byste tedy za půjčku zaplatili 13 250 Kč.

V případě, že byste si požádali o prodloužení splatnosti, pak mohou být celkové náklady na půjčku i vyšší. U půjčky ale máte i možnost získat slevu, pak vás bude půjčení finančních prostředků stát i podstatně méně.

Uvedené informace jsou aktuální k datu zveřejnění na tomto webu. Podmínky půjčky, výše poplatků, nebo aktuální úroková sazba se v průběhu času může měnit – viz aktuální informace na webu poskytovatele.

Okamžitá online půjčkaPeníze už do 30 minut? A navíc bez jakýchkoliv poplatků a dokonce i bez úroků? Že to nejde? Vyzkoušejte si to sami!

Užitečné informace
Všechny půjčky