Půjčka pro OSVČ bez registru

Jedná se o nebankovní půjčku pro OSVČ. Její vyřízení je velmi snadné. Jedná se o nebankovní půjčku pro OSVČ. Její vyřízení je velmi snadné.

Ten, kdo podniká jako OSVČ, sám moc dobře ví, že někdy je to s financemi složitější. Celá řada zákazníků platí faktury po splatnosti. Někdy jen pár dní, jindy i několik týdnů. Snadno tak může nastat situace, kdy OSVČ má sice „papírově“ vydělanou „hromadu“ peněz, ale fakticky je v mínusu, protože má v účetnictví hromadu nezaplacených faktur po splatnosti.

Pokud je to i váš případ nebo pokud náhodou potřebujete půjčit peníze na kratší dobu (3 – 12 měsíců), i z jakéhokoliv jiného důvodu, zde máte možnost. Rádi bychom vám představili půjčku, která je určena přímo pro OSVČ.

Co nabízí půjčka pro OSVČ?

Jedná se o nebankovní půjčku pro OSVČ. Její vyřízení je velmi snadné. Na rozdíl od jiných podnikatelských úvěrů a půjček, vám zde stačí jen základní osobní doklady a údaje. Není potřeba dokládat nějaké výpisy, podnikatelské plány, účetnictví nebo daňová přiznání.

Vše je možné vyřídit jen přes internet, a vy už za pár minut budete znát výsledek. Pravda, nezískáte zde nějakou „závratnou“ sumu peněz. Horní hranice půjčky pro OSVČ je stanovena na 30000 Kč. Ale i to se může hodit.

Výhodou této nabídky je to, že k vyřízení nepotřebujete ani ručitele ani žádnou jinou formu zástavy nebo záruky za vypůjčené finanční prostředky. Vyřízení je možné i bez registru.

Nebankovní půjčka bez registru i pro OSVČ

Pokud by vás tato nabídka zaujala, postačí, když vyplníte následující jednoduchou online žádost. V ní uvedete svoje základní osobní údaje. Na základě toho, pak proběhne vyhodnocení vašeho požadavku a vy se obratem dozvíte výsledek (prostřednictvím emailu nebo SMS).

Základní parametry této nabídky pro OSVČ jsou:

  • Nebankovní úvěr pro podnikatele od 5000 Kč do 30000 Kč
  • Splatnost je od 3 měsíců do 12 měsíců
  • Vyřízení přes internet do 5 minut
  • Bez registru
  • Bez zástavy a bez ručení
  • Minimální věk 21 roků
  • Dva doklady totožnosti, telefon, bankovní účet, emailová adresa

U toho úvěru také máte možnost předčasného splacení bez dalších sankcí (hradíte jen předem dohodnuté úroky a poplatky). Finanční prostředky jsou pak po schválení obratem převedeny na váš bankovní účet.

Online žádost o půjčky pro OSVČ bez registru:

>

Okamžitá online půjčkaPeníze už do 30 minut? A navíc bez jakýchkoliv poplatků a dokonce i bez úroků? Že to nejde? Vyzkoušejte si to sami!