Nebankovní půjčky pro dlužníky

Nebankovní půjčky pro dlužníky jsou skvělou službou pro všechny kteří mají nebo měli špatnou platební minulost. Nebankovní půjčky pro dlužníky jsou skvělou službou pro všechny kteří mají nebo měli špatnou platební minulost.

Současná moderní společnost má nastavené rychlé tempo. Životní úroveň se zvedá každým dnem a ve všech oblastech. Je však stále těžší vyrovnat se šílenému tempu. Platit včas všechny účty a ještě musí vystačit dost peněz na zaplacení hypotéky a splátky na auto. Není tedy vůbec těžké potřebovat najednou peníze navíc.

Může se však stát, že se dostanete do větších problémů a budete si potřebovat půjčit ještě více peněz. V takovém případě se vám hodí společnosti, které poskytují služby, jako je rychlá půjčka pro dlužníky.

Rychlá půjčka pro dlužníky je záchranným lanem v nouzi

Nebankovní půjčky pro dlužníky jsou skvělou službou pro všechny kteří mají nebo měli špatnou platební minulost. Můžete mít už všechny své problémy vyřešené, ale zápis v centrálním registru dlužníků se s vámi potáhne léta. Díky tomu se vám zavřou všechny cesty ke klasickým poskytovatelům půjček, jako jsou banky. V případě, že potřebujete záchranné lano, oceníte služby v podobě rychlé půjčky pro dlužníky.

Široká nabídka nebankovních půjček pro dlužníky

Společností, které se zabývají rychlou půjčkou pro dlužníky je hned několik. Mezi nejznámější společnosti patří Provident, Zaimo, Kredito 24 či Zaplo. Méně známé jsou pak Profi Credit či Acema.

Všechny zmíněné společnosti nabízejí a poskytují různé druhy půjček a mají i rozdílné podmínky pro poskytnutí půjčky. Výše uvedené společnosti však mají bohatou historii a splňují všechny zákonem dané podmínky pro poskytování spotřebitelského úvěru. Nejedná se tedy o žádný podvod, který vás zatáhne do ještě větších problémů. Navíc jsou tyto společnosti ověřeny tisíci spokojenými zákazníky, které potřebovaly pomoc v nouzi.

Kolik si můžete půjčit u nebankovních společností?

Částku o kterou můžete zažádat u nebankovních půjček se různí. Jednotlivé subjekty mají jinak stanovéne možnosti. Například společnost Zaplo nejčastěji poskytuje drobné půjčky před výplatou. Minimálně si můžete půjčit tisíc korun. Maximální sazba za půjčku končí na 15 000 Kč. Najdou se však i takové, které vám půjčí mnohem větší částky. Poskytovatel půjček Acema nabízí půjčky od  100 000 Kč až do 5 mil. Kč.

Rychlá půjčka pro dlužníky a nejčastější podmínky

Přestože jsou nebankovní společnosti vstřícné a veškeré žádosti o půjčky posuzují individuálně, mají všechny firmy i různé podmínky a požadavky k udělení půjčky. Zde je menší výpis nejčastějších požadavků k poskytnutí spotřebitelského úvěru:

  • minimální věk 18 let
  • české státní občanství
  • bankovní účet
  • pravidelný finanční příjem

Mnohdy se však můžete setkat i s jinou řadou podmínek, například ručením nemovitostí či automobilem.

Pozor: Před uzavřením smlouvy je dobré projít si veškeré podmínky a požadavky ze strany nebankovní společnosti. Vyhnete se tak problémům a zbytečným nejasnostem, které mohou nastat v průběhu splácení vaší půjčky.

Okamžitá online půjčkaPeníze už do 30 minut? A navíc bez jakýchkoliv poplatků a dokonce i bez úroků? Že to nejde? Vyzkoušejte si to sami!

Užitečné informace
Všechny půjčky