Rychlá půjčka v hotovosti – až 500000 Kč s nízkým úrokem

Můžete zde dostat od 5000 Kč do 50000 Kč. A to na dobu od 14 do 20 měsíců. Platíte jen poměrně nízké splátky. Můžete zde dostat od 5000 Kč do 50000 Kč. A to na dobu od 14 do 20 měsíců. Platíte jen poměrně nízké splátky.

Sháníte nějakou solidní půjčku. Nějakou s rozumným úrokem, aby vás následné splátky nezruinovaly? Hodila by se vám půjčka až 50000 Kč v hotovosti, která vám navíc bude doručena až domů? Tak abyste měli peníze nejpozději do 24 hodin? Pak si pozorně přečtěte následující článek. Třeba se vám bude tato nabídka hodit.

Půjčka peněz v hotovosti všem

I když je v současné době nabízeno nepřeberné množství bankovních i nebankovních půjček, obvykle jsou tyto úvěry vypláceny jen převodem na účet, nebo maximálně přes poštovní poukázku na poštu. Půjčky, u kterých by byla možnost vyplacení peněz v hotovosti na ruku, opravdu moc není. A pokud jsou, zpravidla se jedná jen o „mikro-půjčky“, u kterých získáte maximálně pár tisíc korun.

Pokud ale potřebujte větší sumu peněz v hotovosti, tak vám obvykle nikde nepomohou. Tato půjčka je ale jiná. Můžete zde totiž dostat od 5000 Kč do 50000 Kč. A to na dobu od 14 do 20 měsíců. Platíte tedy jen poměrně nízké splátky.

Půjčka 50000 Kč bez ručení bez ručitele

Půjčka 50000 Kč je nabízena všem, kdo shání peníze, a preferují vyplacení půjčky v hotovosti. Pokud byste i vy chtěli využít této možnosti vypůjčení peněz, není na tom nic složitého. Postačí, když vyplníte jednoduchou online žádost – najde ji zde. V rámci žádosti zadáte svoje základní osobní údaje a další požadované informace.

Po vyplnění a odeslání žádosti vás bude obratem kontaktovat obchodní zástupce úvěrové společnosti, který s vámi domluví všechny podrobnosti a případně odpoví na vaše dotazy. Pokud bude vaše žádost schválena, pak vám budou peníze vyplaceny v co nejbližším možném termínu. Výplata finančních prostředků je u této půjčky obvykle prováděna do 24 hodin.

vyřízení úvěru ale nepotřebujete ručitele, ani není požadována žádná zástava apod.

Co je potřeba k získání půjčky?

K tomu abyste dostali až 50 tisíc korun, je nutné splnit několik základních podmínek, Mezi ně patří především:

  • Platný občanský průkaz
  • Pracovní smlouva (zaměstnanec) nebo živnostenský list (OSVČ)
  • Doklad o trvalém nebo přechodném bydlišti (nájemní smlouva, nebo jiný doklad k ověření vašeho bydliště)
  • Doklad o příjmu – například výplatní páska, výměr důchodu (starobní/invalidní), potvrzení o příjmu mateřské nebo rodičovské nebo daňové přiznání u OSVČ

Online žádost o peníze – půjčka 50.000 Kč v hotovosti

Okamžitá online půjčkaPeníze už do 30 minut? A navíc bez jakýchkoliv poplatků a dokonce i bez úroků? Že to nejde? Vyzkoušejte si to sami!

Užitečné informace
Všechny půjčky