Půjčka do 50000 Kč

Prověřená a kvalitní nebankovní půjčka 50 000 Kč vám umožní splnit si všechny sny a koupit si to, po čem už dlouhou dobu toužíte. Neváhejte ani minutu a sjednejte si je hned dnes. Prověřená a kvalitní nebankovní půjčka 50 000 Kč vám umožní splnit si všechny sny a koupit si to, po čem už dlouhou dobu toužíte. Neváhejte ani minutu a sjednejte si je hned dnes.

Zoufale sháníte finanční prostředky? Hodila by se vám jakákoliv půjčka, ale musí to být alespoň 50 tisíc korun? Potřebujete sehnat peníze na úhradu výdajů, nemáte na zaplacení nájmu složenek nebo vám snad dokonce hrozí exekuce? Do podobné situace se dnes a denně dostávají stovky lidí. A pro řadu z nich existuje řešení. Může jím být třeba i půjčka do 50000 Kč. Pro někoho je tato částka jen běžný měsíční příjem nebo něco co má běžně na svém bankovním účtu, pro druhého to pak může být záchrana v nejvyšší nouzi.

Půjčka do 50000 Kč – kde hledat

50 tisíc korun v dnešní době není nijak závratná suma. Je to zhruba dvojnásobek průměrné mzdy v ČR. Pravda, kdo z nás má alespoň tu průměrnou mzdu? Ale i tak platí, že 50 tisíc korun není moc peněz. Pro získání takové částky tedy není potřeba příliš mnoho. Aby vám banka nebo nebankovní společnost půjčila částku 50.000 Kč, stačí doložit jen základní příjem. Pro tuhle částku postačí mít pravidelný měsíční příjem jen 8000 Kč. (někde to může být více, někde požadují 10 nebo 12 tisíc korun čistého měsíčně).

Pravidelný měsíční příjem 8000 Kč čistého není nijak mnoho. Podobnou podmínku splňuje velmi mnoho lidí. Pozor jen na to, co se do této částky počítá. Zatímco v bance jako pravidelný příjem berou do úvahy pouze výplatu ze zaměstnání (nebo příjmy z podnikání, pokud jste OSVČ), jinde zohlední i další vaše příjmy. Jako příjem tak může být brán i starobní nebo invalidní důchod, někde vám půjčí i pokud pobíráte nějaké sociální dávky (mateřské dávky, rodičovský příspěvek nebo jiné dávky státní sociální podpory).

Nebankovní půjčka 50 tisíc korun

Jednou z možností, jak získat 50000 Kč nabízí i nebankovní úvěrová společnost Tommy Stachi. Ta vám je schopná nabídnout poskytnutí půjčky od 3000 Kč až do 100000 Kč. O půjčku si může požádat každý, kdo má nějaký pravidelný příjem. Může to být zaměstnanec, který dostává každý měsíc výplatu, může to být důchodce, který pobírá starobní nebo invalidní důchod. O peníze může žádat i živnostník nebo i další.

Na rozdíl od banky, vám tato nebankovní společnost půjčí peníze, i když máte záznam v registru. Jedinou podmínkou je to, abyste nebyli v exekuci, aby proti vám nebylo vedeno aktivní exekuční řízení. Peníze můžete mít i v hotovosti. Stačí, když navštívíte pobočku společnosti a už do 30 minut můžete odcházet s požadovanou částkou v kapse. Neplatíte žádné poplatky. Ani předem ani po schválení půjčky. Poskytnuté finance také můžete kdykoliv předčasně splatit, aniž by vám hrozila nějaká sankce.

Nabízíme vám tip na férovou půjčku, která má slušné podmínky. Sice to nebude půjčka 50000 Kč, zato ale máte jistotu, že dostanete jedna z nejlepších podmínek. Nízké úroky a férové podmínky. Požádejte si o peníze ještě dnes.

Okamžitá online půjčkaPeníze už do 30 minut? A navíc bez jakýchkoliv poplatků a dokonce i bez úroků? Že to nejde? Vyzkoušejte si to sami!

Užitečné informace
Všechny půjčky