Půjčky na směnku – peníze na ruku

Hodila by se zaručená půjčka? Pak si zvolte půjčky na směnku. Peníze dostanete v hotovosti, na ruku. Jde to i bez rizika a bez podvodů. Hodila by se zaručená půjčka? Pak si zvolte půjčky na směnku. Peníze dostanete v hotovosti, na ruku. Jde to i bez rizika a bez podvodů.

Hodila by se zaručená půjčka? Pak si zvolte půjčky na směnku. Peníze dostanete v hotovosti, na ruku. Jde to i bez rizika a bez podvodů. Půjčka na směnku je standardní nebankovní finanční nabídka. Od jiných úvěrů se zdaleka nijak neliší. Podmínky a parametry podobné finanční nabídky jsou zcela srovnatelné s tím, co vám mohou nabídnout v bance, nebo s tím co byste mohli získat u nějaké jiné úvěrové společnosti. I zde ale platí, že existují dobré a slušné půjčky a že zároveň jsou i ty špatné, s lichvářskými úroky, nebo se špatnými úroky.

Půjčky na směnku aneb kde získat peníze na ruku

Půjčka na ruku, možnost získat peníze v hotovosti je běžná nabídka, se kterou se můžete setkat na řadě míst. Jsou nabízeny nejenom v prostředí internetu, na podobné nabídky můžete narazit třeba i v inzerátech v novinách a jinde. Směnka, je standardní finanční nástroj. Možná máte půjčky na směnku spojené jen s představou nějaké lichvářské půjčky. Tak tomu ale není. Na směnku si vzájemně půjčují mezi sebou třeba i firmy nebo směnku často využívají i banky. Je to tedy právně uznávaný zákonem a jeho použití a všechny náležitosti jsou regulovány zákonem. Půjčka na směnku tedy není nic pokoutného nic, co by nabízeli jen lichváři nebo nebankovní půjčky.

Výhodou získání peněz na směnku jsou odlišná pravidla. U klasického úvěru se zavazuje splácet pravidelné měsíční splátky, jsou stanovené pevné termíny, úroky, různé sankční poplatky a další náležitosti. U směnky je to ale v lecčems jiné. Směnka, obsahuje jen několik málo údajů. Směnka ve finále může být jakýkoliv kus papíru, na kterém je napsáno, že se jedná o směnku, kdo peníze poskytnul nebo kdo je přijal. O jakou částku se jedná a kdy má být splacena. A pochopitelně ještě příslušné datum a podpis. To je celé. Nejsou zde žádné složité smluvní podmínky nebo jiné právní kličky.

Půjčky na směnku bez rizika

Půjčky na směnku jsou často nabízeny v nebankovním sektoru. Tyto nabídky cílí na lidi, kteří si nemohou vypůjčit finanční prostředky jinou formou. Půjčky na směnku bývají poskytovány i bez dokazování vašeho příjmu, není u nich rozhodující kontrola v registrech, dost často máte šanci získat peníze v hotovosti a na ruku.

Pozor ale na podvody. Pokud vám někdo bude nabízet několik stovek tisíc korun v hotovosti, na ruku, pak to není seriózní nabídka. Ze zákona je totiž maximální výše půjčky v hotovosti omezena na částku 350.000 Kč (toto omezení platby v hotovosti se netýká jen půjčky, platí pro jakékoliv platby v hotovosti). Pokud vám někdo nabízí peníze na ruku a půjčku na směnku, ale nejdřív po vás chce uhradit nějaký poplatek, je to opět příznakem podvodu. Není ani ten nejmenší důvod, abyste platili nějaký poplatek před tím, než je vám poskytnuta půjčka. Při výběru té správné půjčky na směnku tedy buďte velmi opatrní.

Potřebujete peníze na ruku rychle, nejlépe hned dnes? Nenašli jste žádnou půjčku na směnku? Pak to zkuste jinak. I zde můžete velmi snadno získat rychlou půjčku. Stačí vyplnit jednoduchou online žádost a peníze můžete mít okamžitě.

Okamžitá online půjčkaPeníze už do 30 minut? A navíc bez jakýchkoliv poplatků a dokonce i bez úroků? Že to nejde? Vyzkoušejte si to sami!

Užitečné informace
Všechny půjčky