Kreditní karty bez registru

Kreditní kartu můžete mít i se záznamem v registru. Nebankovní kreditní karta vám poskytne úplně stejné pohodlí pří nákupech, jako ta od banky. Kreditní kartu můžete mít i se záznamem v registru. Nebankovní kreditní karta vám poskytne úplně stejné pohodlí pří nákupech, jako ta od banky.

Kreditní karta, je velmi efektivní nástroj, jak platit nejrůznější výdaje. Mezi hlavní výhody této platební metody, patří především odložení platby o několik dní nebo i několik týdnů. Je to tedy jakási „krátkodobá“ půjčka, kterou je navíc možné používat opakovaně. Jak je to s kreditními kartami pro lidi, co mají nějaký záznam v registru? Je možné získat kreditní kartu i bez potvrzení o příjmu nebo bez nahlížení do registrů?

Kreditní karta i bez nahlížení do registrů

Kreditní karty nejčastěji vydávají banky. Zpravidla je nabízí jako doplněk k běžnému bankovnímu účtu. Asi nejčastější je „obyčejná“ stříbrná kreditka, lepší jsou zlatá nebo platinová kreditka pro bonitnější klientelu. Další kreditní karty pak vydávají banky ve spolupráci s různými partnery. Například s mobilními operátory nebo i s jinými společnostmi. Kreditní kartu je ale možné získat i od nebankovní společnosti.

Velkou předností kreditní karty je snadný přístup k finanční rezervě. Pokud si zvolíte správnou kartu, můžete mít neustále k dispozici finanční rezervu ve výši několika desítek tisíc (nebo i mnohem více, nejsou velkou výjimkou i kreditní karty s úvěrovým limitem až 150.000 Kč nebo i mnohem víc). I když zrovna peníze nepotřebujete, finanční rezerva na nečekané výdaje se vždy může hodit.

Kouzlo kreditní karty spočívá v tom, že s ní můžete kdykoliv a kdekoliv zaplatit. Peníze se nestrhávají z vašeho bankovního účtu. Peníze za vaše účty dává banka, nebankovní společnost nebo vydavatel karty. A vy máte bezúroční období (bývá různé dlouhé, maximálně to bývá 45 – 55 dní) abyste utracenou částku zaplatili. Pokud to stihnete včas, neplatíte vůbec žádné úroky. Navíc při placení s kreditní kartou získáváte různé výhody. Dost často to může být 1 – 2%, kterou vám z utracené částky vrátí zpět

Jak získat kreditní karty bez registru

Jak již bylo zmíněno výše, kreditní karty poskytují i některé nebankovní společnosti. Pro ty nejsou tolik rozhodující záznamy v registru (do bankovního registru ostatně ani nemají přístup). Důležité pro ně je to, abyste byli schopni vypůjčené peníze splácet. Je tak možné získat kreditní karty, i když máte nějaký záznam v registru (třeba kvůli nezaplacené složence, nebo kvůli opožděné splátce). Důležité je, abyste v době podání žádosti o nebankovní kreditní kartu neměli žádné neuhrazené dluhy nebo pohledávky. Pak i vy si můžete dopřát luxus nákupů s kreditní kartou.

Pokud i vy získáte svou vytouženou kreditní kartu bez registru, pak nezapomínejte na hlavní zásady „správného“ používání kreditní karty. Je to velmi efektivní nástroj, ale snadno vám může přerůst přes hlavu. Základem bezpečného používání kreditní karty, je včasné placení útraty. Pokud uhradíte utracené peníze v rámci bezúročného období, používání karty vás nic nestojí a ještě můžete ušetřit. Pokud to ale nestihnete včas, začínají vám nabíhat úroky, které mají kreditní karty mnohem vyšší než u běžné půjčky nebo úvěru.

Máte snad nečekané výdaje a potřebujete rychle získat půjčku? Hodilo by se vám alespoň pár tisíc korun na vyřešení největších problémů? Pak na nic nečekejte a požádejte o peníze ihned!

Okamžitá online půjčkaPeníze už do 30 minut? A navíc bez jakýchkoliv poplatků a dokonce i bez úroků? Že to nejde? Vyzkoušejte si to sami!

Užitečné informace
Všechny půjčky