Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní půjčka bez potvrzení o příjmu pro všechny: pro nezaměstnané, pro studenty, pro ženy na mateřské nebo rodičovské dovolené i pro všechny ostatní zájemce o peníze. Nebankovní půjčka bez potvrzení o příjmu pro všechny: pro nezaměstnané, pro studenty, pro ženy na mateřské nebo rodičovské dovolené i pro všechny ostatní zájemce o peníze.

Zajímala by vás solidní půjčka dostupná i bez udávání příjmu? Taková nabídka (tedy půjčka bez doložení příjmu) může být zajímavá jak pro maminky na mateřské nebo rodičovské dovolené, pro studenty, pro nezaměstnané nebo i pro ty co jsou odkázání jen na sociální dávky. Získání půjčky bez doložení příjmu nemusí být až tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát. Je pravda, že se nejedná o běžně dostupný finanční produkt, je ale více možností, jak získat peníze, když jste zrovna bez příjmu.

Jak získat peníze, když jste bez příjmu

Pokud uvažujete o půjčce v bance, pak musíte být schopní své bance doložit nějaký pravidelný příjem. Sice často není potřeba dokládat potvrzení, ale i tak banka bude chtít vědět, jestli někde pracujete a jaké jsou vaše příjmy. Pro ty, co jsou odkázání jen na podporu v nezaměstnanosti, mateřské nebo rodičovské dávky, či jiné sociální dávky, pak banky zpravidla nemají velké pochopení. Získat půjčku nebo dokonce hypotéku bez prokazatelného příjmu ze zaměstnání nebo z podnikání v bance nejde. Jedinou výjimkou jsou bankovní úvěry, u kterých ručíte nějakou nemovitostí. V tom případě ani banka neprovádí ověřování vašeho příjmu (příkladem takového bankovního úvěru je například americká hypotéka).

Jak tedy získat peníze, když nepracujete nebo nepodnikáte a nemáte tak doložitelný pravidelný příjem? Co dělat pokud jste třeba doma na mateřské nebo rodičovské dovolené, nebo pokud vás propustili z práce a vy jste nezaměstnaní? V takovém případě si můžete zvolit některou nebankovní půjčku. Ty jsou poskytovány i bez doložení příjmu. Získat ji tak můžete i ten co neuspěl se svou žádostí v bance.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Při výběru té správné nebankovní půjčky bez doložení příjmu záleží především na tom, kolik peněz potřebujete. Pokud by vám stačila menší rychlá půjčka, několik tisíc na pokrytí nejnutnějších výdajů, pak si můžete zvolit například rychlou SMS půjčku nebo jiné krátkodobé úvěry, které nabízí různé nebankovní společnosti. Tyto nabídky, jsou dostupné téměř úplně každému. Stačí vyplnit jednoduchou žádost, poslat aktivační SMS zprávu, nebo se obrátit na kontaktní telefon zvolené společnosti. Vyřízení je rychlé a snadné.

Pokud vám nestačí pár tisíc korun, pak je nutné hledat dál. Nabídka větších částek pro lidi bez příjmu je o něco více omezená, i tak ale lze vybírat hned z několika možností. Ať už to jsou nebankovní půjčky na směnku nebo další úvěry bez doložení příjmu.

Jste bez příjmu a potřebujete získat peníze? Pak vám nabízíme spolehlivou a férovou půjčku. Přehledné a transparentní podmínky, rychlé vyřízení (do třiceti minut) a možnost získat peníze i bez placení poplatků a úroků.

Okamžitá online půjčkaPeníze už do 30 minut? A navíc bez jakýchkoliv poplatků a dokonce i bez úroků? Že to nejde? Vyzkoušejte si to sami!

Užitečné informace
Všechny půjčky