Kreditní karta bez příjmu

Také byste chtěli mít kreditní kartu a využívat všechny její výhody? Hodila by se vám finanční rezerva, kterou máte neustále při ruce? Poradíme vám jak na to! Také byste chtěli mít kreditní kartu a využívat všechny její výhody? Hodila by se vám finanční rezerva, kterou máte neustále při ruce? Poradíme vám jak na to!

Je lepší kreditní karta, nebo klasická půjčka? Na takovou otázku není jednoduchá odpověď. Každé řešení má trochu jiné výhody. Pokusíme se vám poradit, kdy je lepší rozhodnout se pro kreditní kartu a kde ji můžete získat. Poradíme vám také s tím, jak získat kreditní kartu, pokud jste momentálně bez příjmu.  Podobně jako pro klasickou půjčku od banky, i pro kreditní kartu platí, že lidem co mají jen nízký příjem (nebo třeba záznamy v registru) banky půjčovat nechtějí. A platí to i pro vydání kreditní karty. Přesto ale i lidé bez příjmu mají šanci na její získání.

Kreditní karta nebo půjčka bez příjmu?

Pokud váháte, jestli je pro vás lepší kreditní karta nebo klasická půjčka, tak vám nabízíme několik užitečných informací. Kreditní karta se hodí spíše na pokrytí pravidelných, opakovaných výdajů. Půjčka je naopak lepší ve chvíli, kdy potřebujete uhradit nějaké jednorázové vydání. Zatímco půjčka nabízí možnost dlouhodobě a postupně splácet vypůjčené peníze, u kreditní karty je výhodnější využívat ji jen na krátkodobé půjčování peněz.

Nevýhodou kreditní karty totiž jsou vysoké úroky. Pokud s kreditní kartou utratíte nějaké peníze, pak několik prvních dní (nebo i týdnů) neplatíte žádné úroky. Říká se tomu bezúročné období. To mají různé kreditky různě dlouhé. Někde to jen pár dní, jinde to může být i 45 nebo dokonce 55 dní. Během té doby můžete mít „půjčené“ peníze (a utratit je při nákupech v obchodech, nebo si vybrat peníze v hotovosti z bankomatu nebo převést finanční prostředky na nějaký jiný bankovní účet). Během bezúročného období nenabíhají žádné úroky nebo poplatky. Jakmile ale tato doba vyprší, začne se nesplacená částka úročit. Běžná kreditní karta má mnohem vyšší úroky než půjčka. Takže utrácet peníze s kreditní kartou když víte, že nebude schopni během pár dní nebo týdnů peníze zase zaplatit není dobrý nápad. V takovém případě vás vyjde výhodněji běžná půjčka, která umožňuje splácet i několik měsíců nebo roků a nabízí řádově nižší úroky.

Nebankovní kreditní karta bez příjmu?

Kreditní karty jsou doménou především bankovního sektoru. Ať se již jedná o kreditní karty vydávané bankou k vašemu bankovnímu účtu, nebo o karty které banky poskytují ve spolupráci třeba s mobilními operátory.

Kreditní kartu je ale možné získat i v nebankovním finančním sektoru. Podobou nabídku má ve svém portfoliu třeba nebankovní úvěrová společnost Home Credit nebo i další. Výhodu získaní karty v rámci nebankovního sektoru, jsou mnohem méně přísné požadavky na vaši solventnost. Není tak velký problém získat kreditní karu, i když jste zrovna bez příjmu. Například společnost Home Credit postupuje tak, že napoprvé vám poskytnou pouze klasickou půjčku. U té si prověřuje váš příjem. Pokud ale půjčku spolehlivě splácíte, automaticky vám nabídne kreditní kartu a neprovádí už žádné další ověřování vašeho příjmu. Podobné to je i jinde. Pokud jedno splníte minimální požadavky na poskytnutí půjčky, u dalších už pak máte mnohem lepší podmínky a už se tolik neřeší výše vašeho příjmu.

Chtěli byste peníze ihned a na ruku? Hledáte rychlou půjčku s možností získat peníze okamžitě, ještě dnes? Právě takovou vám, můžeme ihned nabídnout. Stačí, když vyplníte jednoduchou nezávaznou poptávku a peníze můžete mít obratem k dispozici.

Okamžitá online půjčkaPeníze už do 30 minut? A navíc bez jakýchkoliv poplatků a dokonce i bez úroků? Že to nejde? Vyzkoušejte si to sami!

Užitečné informace
Všechny půjčky