Půjčka na dluhy a exekuce bez registru a bez poplatků předem

Půjčka na dluhy a exekuce bez registru a bez poplatků předem

Najít půjčku na zaplacení dluhů nebo exekuce není nijak snadné. Často se to neobejde bez zástavy nemovitosti. Nebo po vás budou chtít zaplatit nějaké poplatky předem. Existují ale i půjčky pro lidi v exekuci, kde se to obejde bez zástavy a bez placení poplatků předem. Stačí jen pozorně hledat.

Dostali jste se snad do nějaké složité finanční situace? Trápí vás velké dluhy nebo dokonce exekuce? Hledáte nějaké řešení, jak vyřešit vysoké dluhy, abyste mohli splácet jen rozumné měsíční splátky, které vás nezruinují? Nebo potřebujete půjčku na oddálení exekuce, abyste se vyhnuli hrozbě srážek ze mzdy nebo zablokování účtu v bance?

Půjčka na dluhy a exekuce i bez registrů

Půjčit si peníze, kdy máte dluhy nebo exekuci, není nijak snadné. Pokud máte větší dluhy, ale zatím nejsou po splatnosti, pak je to s hledáním půjčky přece jen snazší.

Pokud se vám ale už dluhy vymkly kontrole, nebo jste se už dostali do exekuce, pak je to podstatně složitější.

Snad všechny banky, a i většina nebankovních finančních společností, si zájemce o půjčku prověřuje v různých registrech dluhů a dlužníků. Patří mezi ně i registr exekucí (Centrální evidence exekucí) nebo registr insolvencí (insolvenční rejstřík).

A pokud máte záznam v některém registru, pak je vaše žádost o peníze, obvykle automaticky zamítnuta.

Naštěstí ale existují i půjčky, které můžete získat bez registru. Tedy takové půjčky, kde případný negativní záznam v některém registru, nemusí vadit. Ono ostatně to, že jste někdy v minulosti měli problém splácet své závazky, nemusí automaticky znamenat, že nebudete řádně splácet nyní.

Půjčka na zaplacení dluhů a exekuce bez zástavy

Pokud máte dluhy nebo exekuce, pak by vám mohla zajímat možnost, jak si půjčit peníze i bez zástavy nemovitosti.

U půjček na exekuce, je totiž poměrně běžné, že aby vám půjčili peníze, tak musíte dát do zástavy nemovitost.

Tyto půjčky na dluhy se zástavou nemovitosti jsou poměrně hodně nevýhodné. Často vám totiž s exekucí, půjčí jen asi 50% z hodnoty nemovitosti (u běžných půjček bez exekuce je běžné, že dostáváte i 70% hodnoty nemovitosti).

Existují ale i půjčky, které jsou určené pro lidi s exekucí, kde se obejdete i bez zástavy nemovitosti nebo jiné formy ručení.

Půjčka na vyřešení dluhů a exekuce bez poplatků předem

Při hledání půjčky na vyřešení dluhů a exekucí, je také nutné, abyste si dávali pozor na nejrůznější podvodné půjčky.

Často je totiž inzerována půjčka pro lidi v exekuci, nebo pro nezaměstnané bez příjmu. Zpravidla se jedná o půjčky na směnku, bez potvrzení o příjmu.

Pokud ale na takovou půjčku zareagujete, pak můžete být velmi nemile překvapeni. Často se totiž můžete setkat s požadavkem, abyste nejprve zaplatili nějaké poplatky předem.

Tyto poplatky bývají maskovány pod nejrůznějšími nesmyslnými záminkami. Chtějí po vás poplatek za schválení žádosti o půjčku, za prověření vaší osoby v registrech nebo za nějaké pojištění proti neschopnosti splácet.

Jedno mají tyto poplatky společné. Že je musíte uhradit předem, ještě než uvidíte slíbené peníze.

Pozor na podvodné půjčky a neseriózní nabídky

Pokud na tento podvod skočíte, protože jste zoufalí a nutně potřebujete peníze, pak budete nemile překvapeni.

Protože pak zpravidla ten, kdo nabízí takové půjčky, přestane komunikovat. Nejenže pak už nikdy neuvidíte slibované finanční prostředky, nevrátí se vám ale ani zaplacené poplatky.

Pokud si ale dáte trochu práce při hledání, pak se dají najít i půjčky bez poplatků předem. To je ostatně jedním ze znaků, každé solidní a seriózní půjčky. Žádná slušná půjčka, kde vám opravdu chtějí půjčit peníze, si neúčtuje žádné poplatky předem.