Půjčky na směnku, bez registru a bez příjmu

Půjčky na směnku, bez registru a bez příjmu

Stejně jako se neprovádí kontrola registrů, tak je možné dostat soukromou půjčku na směnku i bez dokládání příjmu.

Nikde vám nechtějí půjčit peníze? Zkoušeli jste to v bance nebo i u nebankovní úvěrové společnosti a všude vás odmítli? Nemůžete si půjčit peníze, protože máte záznam v registru, nějakou negativní finanční historii, nebo jste momentálně bez příjmu a nemůžete tak doložit žádné potvrzení o příjmech?

Pokud nutně sháníte půjčku a nikde vám nechtějí vyhovět, pak by vás mohly zajímat půjčky na směnku. Tady můžete dostat peníze i bez registru a bez dokazování vašeho příjmu.

Soukromé půjčky na směnku

Jedná se o soukromé půjčky na směnku, které jsou poskytovány soukromými investory. Můžete si poslat žádost o peníze – měli byste uvést, kolik peněz potřebujete, a kdy je budete schopni vrátit. U soukromé půjčky na směnku se podmínky domlouvají individuálně. Je zde možnost jak krátkodobé půjčky na několik týdnů nebo měsíců, tak i dlouhodobější půjčky třeba i na několik roků.

Půjčka na směnku i bez registru

Pro půjčky na směnky je typické, že se neprovádí ověřování registrů. To je z velké části dáno i tím, že do většiny registrů nemohou soukromé osoby nahlížet. Výjimkou je registr exekucí, do kterého má přístup každý.

U půjčky na směnku sice nedochází ke kontrolování registrů, na druhou stranu, pokud budete žádat o takovou půjčku, je určitě lepší před poskytovatelem půjčky nic nezatajovat. Vždy je lepší na rovinu uvést, že máte nějaké dluhy nebo exekuci. Nikdo neříká, že si s exekucí nemůžete půjčit peníze. V takovém případě je to ale celé nutné ošetřit. Třeba aby vám nebyla vyplacena půjčka na účet v bance, který máte zablokovaný od exekutora.

Půjčka na směnku i bez příjmu

Stejně jako se neprovádí kontrola registrů, tak je možné dostat soukromou půjčku na směnku i bez dokládání příjmu. Potvrzení o příjmu od zaměstnavatele (nebo jiný podobný doklad) zpravidla vyžadují banky a některé nebankovní společnosti. U půjčky na směnku se toto obvykle neřeší.

Někdy ale – zvláště pokud požadujete půjčení větší sumy peněz – může být požadováno nějaké ručení nebo zástava. U menších částek stačí jako záruka samotná směnka. U vyšších částek ale může být požadavek i na ručení nemovitostí nebo jiným majetkem. To už ale záleží na tom, jak se domluví individuální podmínky.