Půjčky do 50 000 Kč bez příjmu na ruku

Některé nebankovní půjčky také umožňují výplatu peněz v hotovosti na ruku. Některé nebankovní půjčky také umožňují výplatu peněz v hotovosti na ruku.

Existuje nějaká možnost, jak dosáhnout získání půjčky do 50 000 Kč i bez příjmu? Existují půjčky, kde vy vypláceli peníze i v hotovosti, na ruku a bez dlouhého čekání a příliš vysokých poplatků nebo úroků? Jak rychle sehnat peníze a při tom se finančně nezruinovat?

Půjčky do 50 000 Kč bez příjmu

Možností, jak si půjčit peníze je v současné době „nepřeberné“ množství. Peníze nabízí banky, peníze nabízí nebankovní společnosti, peníze půjčují i nejrůznější soukromé osoby (třeba formou P2P, peer-to-peer půjčky). Stačí si tedy jen vybrat takový finanční produkt, který nejlépe splní vaše požadavky, nebo ten u kterého vzhledem ke svým možnost budete schopni naopak vy splnit požadovaná kritéria.

Obecně platí, že pro získání půjčky (byť i jen do 50000 Kč) bez příjmu nemá příliš smysl chodit do banky. Je sice pravda, že u takto malé půjčky už dnes banky příliš často nevyžadují potvrzení o příjmu. U půjčky do 20 tisíc korun nebo často i do 50 tisíc korun se tak obejdete bez potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Banky ale často požadují, abyste u nich měli účet, kam by vám každý měsíc chodily nějaké peníze. A také, banky téměř vždy provádí kontroly registrů, a pokud zde najdou nějaký negativní záznam, peníze nepůjčí.

Půjčky bez příjmu na ruku

Další možností jsou pak nebankovní půjčky. Ty pokrývají celé spektrum různých finančních produktů. Od krátkodobých půjček, kdy dostáváte pár tisíc korun na jeden nebo dva měsíce, přes běžné úvěry několika desítek nebo stovek tisíc korun i na několik roků až po dlouhodobé úvěry na vyšší sumy peněz s dlouhou dobou splatnosti.

U značné části nebankovních půjček se při nižší sumě obejdete zcela bez příjmu. Pokud vám stačí jen pár tisíc korun na několik týdnů, pak zpravidla nepotřebujete jakékoliv potvrzení o příjmu. A pokud náhodou ano, schvalovací kritéria zde bývají mnohem benevolentnější. Peníze tak můžete dostat i jen na základě příjmu z mateřské nebo rodičovské. Nebo na důchod apod.

Některé nebankovní půjčky také umožňují výplatu peněz v hotovosti na ruku. A to buď přímo na pobočce dané společnosti. Jiné vám zase peníze v hotovosti dovezou až k vám domů. A jiné pak třeba spolupracují s různými obchody nebo čerpacími stanicemi. Takže si o půjčku požádáte přes internet a po jejím schválení si můžete jít peníze vyzvednout v hotovosti na nejbližší partnerskou prodejnu nebo čerpací stanic. Často tak můžete dostat půjčku na ruku v hotovosti i o víkendu.

Okamžitá online půjčkaPeníze už do 30 minut? A navíc bez jakýchkoliv poplatků a dokonce i bez úroků? Že to nejde? Vyzkoušejte si to sami!

Užitečné informace
Všechny půjčky