Půjčka v hotovosti na OP ihned

Toto je jediná rychlá půjčka v ČR, kde můžete dostat peníze okamžitě a bez čekání, i v hotovosti. Toto je jediná rychlá půjčka v ČR, kde můžete dostat peníze okamžitě a bez čekání, i v hotovosti.

Toto je jediná rychlá půjčka v ČR, kde můžete dostat peníze okamžitě a bez čekání, i v hotovosti. Zatímco jiné podobné rychlé nebankovní půjčky nabízí možnost vyplacení peněz pouze formou převodu na bankovní účet nebo případně složenkou na poštu, tato půjčka vám nabízí i peníze v hotovosti kdykoliv je budete potřebovat.

Vyplacení půjčky v hotovosti

Pokud snad potřebujete rychle půjčit peníze a preferujete možnost vyplacení půjčky v hotovosti, pak je tato nabídka určena právě pro vás. Jenom tady můžete, dostanete peníze hotově a na ruku.

Stačí, když vyplníte jednoduchou online žádost o poskytnutí půjčky. Ta je obratem (do deseti minut) vyhodnocena. Ihned se tak dozvíte výsledek. To, zda byla půjčka schválena, nebo ne. Pokud je vše v pořádku, pak si můžete vybrat, zda vám stačí poslat peníze na účet v bance, nebo si je můžete jít ihned vyzvednout v hotovosti.

Peníze v hotovosti si můžete vyzvednout na některé ze 191 poboček čerpacích stanic po celé ČR. Ty mají nezřídka otevřeno i non-stop, peníze tak můžete dostat téměř kdykoliv. Třeba i v noci nebo o víkendu.

Jaké má podmínky půjčka v hotovosti na OP ihned?

Vyřízení této půjčky je velmi snadné. Stačí vyplnit žádost (kterou najdete níže), a během krátké doby už budete vědět, kolik peněz můžete dostat a co dalšího je potřeba udělat.

Mezi hlavní podmínky patří především:

  • Minimální věk žadatele 18 roků
  • Žadatel musí být občanem ČR
  • Půjčka od 500 Kč do 30.000 Kč (jako nový klient ale maximálně 5000 Kč)
  • K vyřízení potřebujete platný OP (občanský průkaz) a mobilní telefon

Další výhody půjčky v hotovosti

Mezi další výhody této půjčky v hotovosti pak patří třeba i to, že máte možnost prodloužení doby splatnosti. Pokud se vám třeba zpozdí výplata ze zaměstnání, mateřské či sociální dávky, ze kterých plánujete úvěr uhradit, nic hrozného se neděje. Stačí uhradit poplatek za prodloužení půjčky a termín splatnosti se posune tak, jak právě potřebujete.

Online žádost o půjčku v hotovosti:

Online žádost o půjčku najdete ZDE.

Okamžitá online půjčkaPeníze už do 30 minut? A navíc bez jakýchkoliv poplatků a dokonce i bez úroků? Že to nejde? Vyzkoušejte si to sami!

Užitečné informace
Všechny půjčky